Boek: Inleiding organisatiekunde
Schrijvers: Loek ten Berge en Marco Oteman
m.m.v. Johan van Kooten
6de, herziene druk
bedrijfseconomie bedrijfskunde economie en recht inleiding facility management marketing onderzoeksvaardigheden
Veel mooie documenten voor mooie prijs verhouding, kan je een stuk verder helpen.
Makkelijk en zonder gedoe! Veel aanbod door veel verschillende aanbieders. Het sluit allemaal goed aan op de lesmethodes!
Fijn dat andere studenten samenvattingen verkopen die ik kan gebruiken voor mijn studie. Op Knoowy vind je goede hulp voor je studie.
Goede site om samenvattingen en verslagen op te kopen.
Knoowy is voor mij een middel om gemakkelijk en snel verslagen en samenvattingen te vinden en lezen, iets wat voor mij als dyslect veel tijd bespaard!
Heb jij een goede samenvatting nodig en heb je geen zin in om zelf samen te vatten? Dit is de oplossing!
Heel goed. Je kan heel veel samenvattingen vinden die helpen bij het leren.
Goede website. Ik gebruik de documenten en samenvattingen als voorbeeld om een duidelijk beeld te krijgen wat wordt verwacht.