Deze leerstof werd in combinatie met het vak Creatie en concept bevraagd op het examen. Ik behaalde 17/20 met de samenvattingen van deze 2 vakken. (ps: zie dus zeker ook mijn samenvatting van Creatie en concept)
Volledige samenvatting van Formats- MEB semester 1- gedoceerd door Alidor El Benni. Samenvatting van alle hoofdstukken / lessen gezien in sem 1 schooljaar 25/26. Voor volledig overzicht zie inhoudstafel.
business for creatives camera, regie en montage consumentenpsychologie creatie en concept fieldresearch formats idea innovation marketing basics marketingcommunicatie media-ethiek mediarecht moving media industry project- en innovatiemanagement
Knoowy is een handige site, waar je gemakkelijk tegoed kan opwaarderen. Daardoor kan je snel een samenvatting downloaden.
Ik vind oefenvragen super en ben er paar keer per week mee bezig om te oefenen. Het zou fijn zijn om nog meer van dit soort vragen te kunnen kopen. Ik oefen altijd op de website zelf.
Makkelijk en snel geregeld. Het was voor mij de eerste keer dat ik Knoowy gebruikte. Wellicht maak ik er in de toekomst weer gebruik van.
Zeker de moeite waard en duidelijk genoeg zonder het boek aan te moeten schaffen.
Goede, veilige en mooie website. Erg overzichtelijk veel aanbod en precies wat ik zocht.
Knoowy is voor mij een plek waar ik makkelijk kennis kan delen met andere studenten.
Top platform.
Top, handig voor al je toetsen/tentamens. Fijn in gebruik en te betalen, andere sites zijn duurder.