Dit is een puzzel gemaakt uit het thema 'afval'. Dit is bestemd voor de 2e kleuterklas, ze moeten de puzzel vervolledigen aan de hand van de verschillende soorten getalbeelden.
beeld beeld 1 beweging beweging 1 brede kijk 1 didactiek didactiek 1 didactiek 2 ehbo godsdienst 1 godsdienst 2 mens en wereld: gezondheid mens en wereld: natuur en techniek nederlands 1 nederlands 2 ontwikkelingspsychologie pedagogie praktijk 2 r.k. godsdienst 1 r.k. godsdienst 2 reflectie en sociale vaardigheden reflectie- en sociale vaardigheden wereldoriëntatie wereldoriëntatie 2 wiskundige initiatie 1
Knoowy is oké! Document werd snel geleverd en het is makkelijk in gebruik.
Knoowy is een geweldig platform om mijn lesmateriaal te promoten en te verkopen. De nieuwe mogelijkheid om bestanden te bundelen vind ik een aanwinst.
Ideale site! Handig als je weinig tijd hebt om een samenvatting te maken. Je kunt gelijk met leren beginnen.
Knoowy werkt erg fijn, en het downloaden van de samenvattingen ging snel.
Staan goede samenvattingen op. Je kunt er ook makkelijk geld mee verdienen.
Fijn dat andere studenten samenvattingen verkopen die ik kan gebruiken voor mijn studie. Op Knoowy vind je goede hulp voor je studie.
Dit is de beste manier van samenvatten! Ik gebruik Knoowy om samenvatting te vinden over het onderwerp waar ik een toets over krijg. Dan vind ik het altijd, dat is erg fijn!
Heb jij een goede samenvatting nodig en heb je geen zin in om zelf samen te vatten? Dit is de oplossing!