De stelling van het betoog is: ''Ouders moeten zich meer bemoeien met het sociale media gebruik van hun kinderen''.
Het betoog bevat een inleiding over het onderwerp, 3 voorargumenten, 1 tegenargument met weerlegging, en een conclusie.
Dit zijn de voorargumenten:
1. sociale media zorgt voor slechtere schoolresultaten
2. veel kinderen worden online gepest zonder dat hun ouders dit in de gaten hebben
3. sociale media kan leiden tot een verslaving
Tegenargument:
1. kinderen hebben recht op privacy
Ik heb dit betoog gebruikt in havo 5 voor mijn mondeling.
aardijkskunde aardrijkskunde biologie ckv ckv (culturele en kunstzinnige vorming) ckv, kunst economie engels filosofie frans geschiedenis godsdienst maatschappijleer maatschappijwetenschappen mens en techniek nask / natuurkunde / nova natuur leven en technologie natuur- en scheikunde natuurkunde nederlands nlt nlt (natuur leven en technologie) scheikunde schekunde tehatex
Makkelijk zoeken naar documenten voor je studie. Er is veel aanbod.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Het is erg handig om Knoowy te gebruiken voor het leren voor tentamens.
Heel fijn en handig dat dit er is. Ik ben niet goed in Engels en op deze manier kom ik makkelijker door de lesstof heen.
Knoowy is een fijn platform om samenvattingen te verkopen aan andere studenten.
Via Knoowy heb je de vrijheid om ondersteuning te krijgen voor je verslagen, toetsen en opdrachten. Je zit nergens aan vast en je bent vrij om te kiezen wie jou de hulp biedt.
Snelle levering en duidelijke samenvattingen met grote aanbod per schoolvak.
Makkelijk en zonder gedoe! Veel aanbod door veel verschillende aanbieders. Het sluit allemaal goed aan op de lesmethodes!