Dit is een uitgebreide biologie samenvatting over hoofdstuk 20 ´Planten` voor leerlingen van 6 VWO uit het leerboek Nectar. Deze samenvatting is gemaakt op basis van de uitleg van de docent en de informatie uit het leerboek. In de samenvatting worden begrippen en processen uitgebreid uitgelegd met onder andere behulp van afbeeldingen. Begrippen als sapstroom, huidmondjes, fotofosforylering, calvincyclus en citroenzuurcyclus worden uitgebreid uitgelegd.
Ik ben Nathan van der Burg, 19 jaar oud. Vorig jaar ben ik geslaagd voor mijn VWO met profiel N&T. Nu zit ik in mijn eerste jaar scheikunde aan de Universiteit van Utrecht en heb ik mijn BSA al gehaald.
aardrijkskunde bedrijfseconomie bedrijseconomie biologie duits economie engels frans geschiedenis kcv kunst (algemeen) latijn maatschappijleer nask nask (natuurkunde/scheikunde) natuur, leven en techniek natuur-/scheikunde natuurkunde nederlands nl&t nlt physics scheikunde wiskunde wiskunde b
Prettige site met veel verschillende bestanden. Ik heb er veel aan.
Knoowy is zeker een aanrader en het heeft mij enorm geholpen tijdens mijn examens.
Knoowy werkt erg fijn, en het downloaden van de samenvattingen ging snel.
Knoowy is zeker een aanrader, erg handige site voor bijna elke samenvatting.
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!
Knoowy is een aanrader. Professionele site met een goede structuur. Mede daardoor zeer gebruiksvriendelijk.
Heel fijn dat deze website je studieloopbaan een beetje verlicht!
Door een samenvatting van Knoowy hoef je niet per se meer een boek te kopen die veel geld kost en die je waarschijnlijk daarna toch niet meer gebruikt. Toch staan in deze samenvatting alle belangrijke dingen die in het boek staan.