Dit is een samenvatting van de literatuur die gelezen dient te worden voor college 2 van het vak psychopathologie II. Het is een samenvatting van het boek Psychopathology en de opgegeven artikelen.
Ik heb een 7.1 gehaald voor het tentamen met deze samenvattingen.
21ste eeuw en de moderne mens adolescent development biologische grondslagen van het gedrag cognitie en gedrag developmental psychopathology diagnostiek in de klinische psychologie diversiteit binnen de geestelijke gezondheidszorg grondslagen van de klinische psychologie hersenen & cognitie hersenen en gedrag intra- en intergroepsprocessen kennismaking met onderzoeksmethoden en statistiek klinische neuropsychologie klinische psychologie methoden, techniek & statistiek 1 motivatie en de zelfsturende mens neuroscience of social behavior and emotional disorder ontwikkelingspsychologie psychologie als wetenschap psychopathologie ii psychopharmacology self-regulation sociale cognitie sociale psychologie toe (toepassen van onderzoeksmethoden en statistiek)
Top, handig voor al je toetsen/tentamens. Fijn in gebruik en te betalen, andere sites zijn duurder.
Makkelijk en snel geregeld. Het was voor mij de eerste keer dat ik Knoowy gebruikte. Wellicht maak ik er in de toekomst weer gebruik van.
Knoowy is een fantastisch platform!
Als een super fijne website die het makkelijk maakt om te studeren aan de hand van samenvattingen.
Ruime keuze voor verschillende vakgebieden en studieniveaus. Knoowy is een overzichtelijke website met correcte prijzen.
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!
Aanrader! Altijd een keer proberen want dit is het nieuwe smart studeren😎
Aanrader, goedkoop en goede samenvattingen. Makkelijk alles op te zoeken en zo de juiste samenvatting gevonden.