Dit is een biologie samenvatting over hoofdstuk 4 (cel en leven). Het gaat over de onderdelen in een cel (endoplasmatisch reticulum, Golgi systeem etc.)
aardrijkskunde bedrijfseconomie bedrijseconomie biologie duits economie engels frans geschiedenis kcv kunst (algemeen) latijn maatschappijleer nask nask (natuurkunde/scheikunde) natuur, leven en techniek natuur-/scheikunde natuurkunde nederlands nl&t nlt physics scheikunde wiskunde wiskunde b
Overzichtelijk en handige website in gebruik. Voor thematisch onderwijs zeker een aanvulling.
Prettig en duidelijke website. Je kunt altijd wel een samenvatting vinden die aansluit bij wat je zoekt.
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!
Een zakcentje bijverdienen en ondertussen een mooie tablet winnen met de uploadactie. Leuker kan het niet!
Knoowy is fijn. Goede samenvattingen en volledig. Ik heb er veel aan.
Zeker gebruiken, Knoowy is een handige tool. Het helpt mij om een goed beeld te krijgen van hoe iets eruit moet komen te zien.
Ik verkoop documenten zodat ik anderen kan helpen bij hun studie. En ik verdien er zelf ook nog iets aan!
Ik zou vaker de samenvattingen van Knoowy bestellen. Ten eerste bespaar je tijd. Ten tweede is leerzaam.