Doelformulier/ voorbereiding voor de les
EHBO les 4
Bevat de volgende onderwerpen:
Hyperventilatie, Flauwvallen, Verslikken, Niet aangeboren hersenletsel
Doel
Aandachtspunten
Verschillen
Hoe te handelen
hallo allen,
Ik heb de Verzorgende IG opleiding gedaan en deze met een Goed afgerond, hiervan heb ik al mijn verslagen
Daarnaast ben ik sinds kort afgestudeerd Verpleegkundige niveau 4, ook hierbij kan ik je helpen!
communicatie en preventie p2m niveau 3 domotica duurzaamheid medicatie en veiligheid methodische werken leereenheid 2.1 en 2.2 p2m examen opdracht werk in uitvoering
Knoowy is makkelijk te gebruiken je kunt veel documenten vinden voor een kleine prijs.
Knoowy is een fijn platform om samenvattingen te verkopen aan andere studenten.
Ik verkoop documenten zodat ik anderen kan helpen bij hun studie. En ik verdien er zelf ook nog iets aan!
Kijk wat je op Knoowy van jouw gading kunt vinden. Als het niet een vervanging van jouw reguliere (en anderstalige) studiestof is dan zeker een heldere aanvulling daarop.
Snel en efficiënt, makkelijk zoeken en vinden van wat je nodig hebt.
Knoowy was makkelijk te gebruiken en je wist wat je kreeg voor je geld.
Knoowy is een geweldig platform om mijn lesmateriaal te promoten en te verkopen. De nieuwe mogelijkheid om bestanden te bundelen vind ik een aanwinst.
Ik zou vaker de samenvattingen van Knoowy bestellen. Ten eerste bespaar je tijd. Ten tweede is leerzaam.