Dit is een bundel met alle examenvragen van het schooljaar: 2023-2024, voor de richting logopedie en audiologie fase 1 . Het bevat zowel de examens als herexamens.
algemene psychologie anatomie articulatie communicatieve ontwikkeling dysphagia gehoor 2 gehoor en evenwicht: therapie klinisch wetenschappelijk handelen 1 leerstoornissen methodieken methodisch handelen 2 mondelinge taal neuropathologie neuropsychologie en psychopathologie ondersteunde communicatie pedagogie psychologie en psychomotoriek spraak diagnostiek spraak: diagnostiek spraak: therapie stem: diagnostiek stem: therapie taal: diagnostiek taal: therapie vloeiendheid: therapie
De samenvattingen bevallen me prima. Alles netjes geregeld op de website.
Ik bied al lange tijd mijn documenten aan op Knoowy. Nu ik afgestudeerd ben, verdien ik nog steeds af en toe wat bij met mijn samenvattingen en verslagen.
Goed website! Staat heel veel extra's op in vergelijking met soortgelijke sites.
Makkelijk en snel geregeld. Het was voor mij de eerste keer dat ik Knoowy gebruikte. Wellicht maak ik er in de toekomst weer gebruik van.
Aanraden om te gebruiken, er zijn veel samenvattingen te vinden die jou tijdbesparend.
Ik verkoop documenten zodat ik anderen kan helpen bij hun studie. En ik verdien er zelf ook nog iets aan!
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Handige website met duidelijke samenvattingen. Door mijn aankoop ga ik morgen mijn se halen (hopelijk🤞🏼).