Hierbij bied ik mijn uitgebreide samenvatting aan van het boek Sales- en accountmanagement (verkoop). Het boek is van Willem van Putten en Annette Schenk. Het betreft de 2e, nieuwste druk. Ik heb de samenvatting geschreven in januari 2018 en de samenvatting betreft 45 pagina's.
Ik heb 8 preview pages toegevoegd, hierin kunnen jullie mijn manier van samenvatten zien.
Succes!
ISBN: 9789043033831
accountability accountmanagement bedrijfsadministratie bedrijfscommunicatie bedrijfseconomie bedrijfsomgeving business english 1 business english1 business english2 consumentengedrag e-business ethiek inleiding marketing inleiding recht international business kwantitatief onderzoek en analyse managementtheorien markeing marketing marketingcommunicatiestrategie online marketing recht retailmarketing sales- en accountmanagement verandermanagement
Veel goed geordende samenvattingen en andere studiedocumenten, en makkelijk te downloaden.
Ik bied al lange tijd mijn documenten aan op Knoowy. Nu ik afgestudeerd ben, verdien ik nog steeds af en toe wat bij met mijn samenvattingen en verslagen.
Als een super fijne website die het makkelijk maakt om te studeren aan de hand van samenvattingen.
Ideale site! Handig als je weinig tijd hebt om een samenvatting te maken. Je kunt gelijk met leren beginnen.
Knoowy is een hele goede website voor studenten.
Het is erg handig om Knoowy te gebruiken voor het leren voor tentamens.
Handige samenvattingen voor goedkope prijs. Zeker aan te raden voor drukke studenten.
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!