Hoofdstuk 5 van geschiedenis in de 2e klas vwo gaat over de tijd van ontdekkers en hervormers (periode 1500-1600), ook wel bekend als de Renaissance en het begin van de vroegmoderne tijd.
aardijkskunde aardrijkskunde algemene economie bedrijfseconomie biologie ckv duits economie engels frans geschidenis geschiedenis godsdienst m&o m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands profielwerkstuk wiskunde wiskunde a wiskunde b
Ik heb slechts twee samenvattingen op Knoowy staan. Omdat het goede en veelgevraagde documenten zijn, heb ik er toch al veel aan verdiend.
Knoowy is voor ons een extra verkoopkanaal; documenten kopen waar en wanneer je wil.
Ik raad Knoowy sowieso aan alle studenten aan! voor mijn toelatingstoets geschiedenis, heb ik via Knoowy een super overzichtelijke en complete samenvatting verkregen
Handig als je niet veel tijd hebt en je toch basisprincipes wilt meepikken van een boek!
Knoowy werkt erg fijn, en het downloaden van de samenvattingen ging snel.
Prima site, fijn dat er opdrachten voor meer- en hoogbegaafden staan.
Een echte aanrader voor studenten. Knoowy is heel gemakkelijk te gebruiken.
Je aankoop ligt snel klaar en als je vragen hebt kun je ze makkelijk bereiken.