Dit document bevat een uitgebreide uitwerking van alle VT's (vaardigheidstrainingen) uit BAS 8 Gezond omgaan met nekpijn. Hierbij zijn alle vaardigheden die je moet leren voor het aftekenmoment en de simulatiepatiënt toets inbegrepen.
De lessen in dit document vinden plaats in het tweede leerjaar binnen de opleiding Fysiotherapie op de Hogeschool in Leiden.
Vragen? Aarzel niet om contact met mij op te nemen.
Succes met leren.
beroepsopdracht fysiotherapie origo / insertie / functie period 1 periode 1 periode 4 leerjaar 1 fysiotherapie periode 5 periode 5 leerjaar 2 fysiotherapie periode 6 periode 7 leerjaar 2 periode 8 samenvatting periode 2 samenvatting van heel periode 3.
Prima. Handig dat je samenvattingen van anderen kan gebruiken die je kunnen helpen bij het leren van een proef.
Veel goed geordende samenvattingen en andere studiedocumenten, en makkelijk te downloaden.
De website is compact en goed gerubriceerd, dus overzichtelijk.
Overzichtelijk en handige website in gebruik. Voor thematisch onderwijs zeker een aanvulling.
Makkelijk en snel geregeld. Het was voor mij de eerste keer dat ik Knoowy gebruikte. Wellicht maak ik er in de toekomst weer gebruik van.
Ik vind het een hele fijne website, het heeft mij goed geholpen met leren.
De samenvattingen zijn zeer leerzaam tijdens leren van je tentamen.
Ik verkoop documenten zodat ik anderen kan helpen bij hun studie. En ik verdien er zelf ook nog iets aan!