Dit is een samenvatting van thema 1 Regeling van de methode Biologie voor jou VWO.
Het is te gebruiken voor de leerlingen van VWO 5 en VWO 6.
Hierin staan de volgende paragraven:
1.1 Regeling en homeostase
1.2 Hormonale regulatie
1.3 Het zenuwstelsel
1.4 Reflexen en het autonome zenuwstelsel
1.5 Neurale regulatie
1.6 Spieren en beweging
Voor de samenstelling van deze samenvatting is gebruik gemaakt van het boek Biologie voor Jou uit vw0o 5 en eigen aantekeningen uit de les.
Hii! Wat leuk dat je op mijn profiel terecht bent gekomen.
Heb je interesse in meerdere samenvattingen? Stuur me gerust een berichtje! Dan kan ik een bundel voor je samenstellen tegen een mooi prijsje!
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie ckv duits economie engels filosofie frans franse taal en literatuur geschiedenis grieks latijn latijnse taal en cultuur m&o maatschappijleer nask natuurkunde nederlands nederlandse taal en literatuur nlt roan scheikunde wiskunde a wiskunde b
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!
Knoowy is zeker een aanrader en het heeft mij enorm geholpen tijdens mijn examens.
Een samenvatting verkopen die ik toch al heb gemaakt. Waarom niet?
Knoowy is voor ons een extra verkoopkanaal; documenten kopen waar en wanneer je wil.
Knoowy heeft me geholpen om in de kortst mogelijke tijd effectief te leren.
Prettig en duidelijke website. Je kunt altijd wel een samenvatting vinden die aansluit bij wat je zoekt.
Knoowy heeft goede samenvattingen en documenten. Erg handig en ik raad het aan!
Ik raad Knoowy sowieso aan alle studenten aan! voor mijn toelatingstoets geschiedenis, heb ik via Knoowy een super overzichtelijke en complete samenvatting verkregen