Dit zijn alle leerdoelen van week 1 t/m week 7 van medische kennis. Leerjaar 1, periode 2.
De boeken wat ik hiervoor heb gebruikt zijn:
- Anatomie en Fysiologie Een inleiding
F.H. Martini, uitgever Pearson
ISBN: 978-90-430-3532-3
- Pathologie
M. Zelman, uitgever Pearson
ISBN: 978-90-430-2872-1
- Farmacologie
R. McFadden, uitgever Pearson
ISBN: 978-90-430-3197-4
- Psychiatrie voor verpleegkundigen
P.J. Stolk, uitgever Thiememeulenhoff
ISBN: 978-90-069-2189-2
Afgestudeerd in 2021 als HBO-verpleegkundige. Alle samenvattingen die ik zelf heb gemaakt en gebruikt heb om te leren voor tentamens, staan op mijn Knoowy account.
Wil je nu extra hulp bij het leren of zelf geen samenvattingen maken? Download dan mijn samenvattingen.
ethiek en recht gedragskennis gedragswetenschappen geneeskunde geneeskunde agz geneeskunde zvn gezond gedrag gezondheidsrecht hbozvn interculturele communicatie juridische kennis literatuurstudie medische kennis medische kennis en verpleegkundige kennis onderzoek - preventie ontwikkelingspsychologie organisatiekunde praktijkgericht onderzoek praktijkonderzoek recht verpleegkunde ggz verpleegkunde zvn verpleegkundige en medische kennis verpleegkundige kennis werken in organisatie, wio
Hele handige website als je in tijdsnood komt en niet meer kan samenvatten of extra geld wilt verdienen.
Makkelijk en snel geregeld. Het was voor mij de eerste keer dat ik Knoowy gebruikte. Wellicht maak ik er in de toekomst weer gebruik van.
Knoowy is voor mij een plek waar ik makkelijk kennis kan delen met andere studenten.
Knoowy ziet er goed uit en is handig in de voorbereiding voor je studie.
Makkelijke site, groot aanbod, ideale tool voor vinden van kwalitatieve samenvattingen.
Ik heb slechts twee samenvattingen op Knoowy staan. Omdat het goede en veelgevraagde documenten zijn, heb ik er toch al veel aan verdiend.
Knoowy is een hele goede website voor studenten.
Knoowy is een fijne website om makkelijk samenvattingen uitwisselen met anderen.