In dit document vind je een uitwerking van alle lessen van de module organisatiepsychologie die aangeboden wordt door Laudius. Dit document is inclusief de uitwerking van het examen dat is gemaakt. In dit document vind je echter niet de ontvangen feedback van de docent, aangezien vele van de opdrachten voor deze studie vragen naar persoonlijke ervaringen.
Vandaar het advies om het document vooral als leidraad te gebruiken, en datgene eruit te halen per les wat je kan gebruiken.
Ben afgestudeerd HBO Pedagoog bij het NTI. Daar een scriptie voor geschreven met als onderwerp 'Chronische rouw bij scheiding'. Daarnaast heb ik tevens bijna gelijktijdig gewerkt aan mijn eindscriptie voor de Post-HBO opleiding Geestelijk Begeleider aan de Academie voor Geesteswetenschappen. Daar heb ik mijn stage voldaan met een 8 en mijn scriptie met een 7,5. Voor deze opleiding schreef ik een scriptie met als onderwerp 'Veerkracht als bron van zinvinding bij een levensveranderende situatie'.
Ik heb gekozen om deze beide studies te gaan doen, omdat ik graag meer verdieping wil voor mijn eigen praktijk voor verlies- en rouwbegeleiding. Pedagogiek leek mij een mooie studie als aanvulling op wat ik al had gedaan. Voor Pedagogiek heb ik al een opleiding Sociaal Pedagogisch Werker niveau 3 en 4 gevolgd, beide aan een ROC. Tevens heb ik ook al een Post-HBO opleiding gevolgd voor verlies-, rouw- en stervensbegeleiding. Naast deze opleidingen heb ik de nodige trainingen en cursussen gevolgd voor zelfontwikkeling.
Mocht je meer van mij willen weten, neem dan gerust een kijkje op mijn website voor verlies- en rouwbegeleiding die ik al gestart ben tijdens mijn opleiding. Daar krijg je een goed beeld van wie ik ben: vanrupstotvlinder.nl of lees meer op mijn website keuteltje.nl Een website over mijn eigen geschreven kinderboek.
Mocht je daarna nog vragen hebben, schroom dan niet om een berichtje te sturen. Wellicht dat ik jou met je vragen of opdrachten kan gaan ondersteunen.
Via Knoowy kan ik studenten helpen met mijn samenvattingen. Het werkt gemakkelijk, snel en het is fijn anderen te kunnen helpen.
Tijdens mijn studietijd heeft Knoowy altijd goed geholpen om extra steun te krijgen voor mijn opleiding. Nu help ik andere studenten.
Door een samenvatting van Knoowy hoef je niet per se meer een boek te kopen die veel geld kost en die je waarschijnlijk daarna toch niet meer gebruikt. Toch staan in deze samenvatting alle belangrijke dingen die in het boek staan.
Zeer handig als je tijd wil besparen. Zeker aan te raden!
Goede site om samenvattingen en verslagen op te kopen.
Handig! Super fijne site en makkelijk te gebruiken, ruim aanbod en veel mogelijkheden.
Ik vind oefenvragen super en ben er paar keer per week mee bezig om te oefenen. Het zou fijn zijn om nog meer van dit soort vragen te kunnen kopen. Ik oefen altijd op de website zelf.
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!