Windesheim accountancy, eerste jaars, major 2 Economische bedrijfsomgeving (deeltoets 2).
In deze samenvatting bestaande uit 17 pagina's vind je de volgende hoofdstukken uit het boek Algemene economie en bedrijfsomgeving van W. Hulleman en A.J. Marijs:
Hoofdstuk 5: Concurrentie-intensiteit en concurrentiepositie
Hoofdstuk 6: Structuur van de markt
Hoofdstuk 7: Meso-economie en ondernemingmie en bedrijfsomgeving.
De belangrijke begrippen zijn rood gedrukt en eventuele voorbeelden zijn paars gedrukt. Dit zorgt ervoor dat je gemakkelijker de stof kunt leren.
audit & assurance audit & assurance audit en assurance auditing 1 bedrijfsadministratie bedrijfsadministratie 2 (major 12) bedrijfsorganisatie belastingrecht bestuurlijke informatieverzorging bestuurlijke informatieverzorging (biv) economische bedrijfsomgeving finance 1 finance 2 financial accounting financiering ict basics (theorie) inleiding recht management accounting management accounting & control management accounting 1 management accounting 2 marketing ondernemingsrecht onderzoek wiskunde
Top platform.
Dit is de beste manier van samenvatten! Ik gebruik Knoowy om samenvatting te vinden over het onderwerp waar ik een toets over krijg. Dan vind ik het altijd, dat is erg fijn!
Knoowy helpt mij bij mijn studie. Ik leer effectiever. Daardoor zijn mijn punten hoger en houd ik tijd over voor een drankje met mijn studiegenoten.
Ideale site! Handig als je weinig tijd hebt om een samenvatting te maken. Je kunt gelijk met leren beginnen.
Tijdens mijn studietijd heeft Knoowy altijd goed geholpen om extra steun te krijgen voor mijn opleiding. Nu help ik andere studenten.
Zeker gebruiken, Knoowy is een handige tool. Het helpt mij om een goed beeld te krijgen van hoe iets eruit moet komen te zien.
Site met goede samenvattingen. Helpt mij erg met mijn studie! Ik zou het zeker aanraden.
Ik vind oefenvragen super en ben er paar keer per week mee bezig om te oefenen. Het zou fijn zijn om nog meer van dit soort vragen te kunnen kopen. Ik oefen altijd op de website zelf.