Dit is mijn samenvatting over het Bestuursrecht, het Strafrecht en het Internationale recht. Dit is alle stof die er in blok 1, jaar 1 (Hogeschool Leiden) behandeld wordt. Alles staat erin; van de medeplichtigheid tot alle Europese instanties. Met deze samenvatting heb ik in 1 keer mijn tentamen gehaald.
arbeidsrecht belastingrecht bestuursrecht bijzondere overeenkomsten bpr bsi ethiek recht en criminologie formeel strafrecht goederenrecht inleiding in het recht institutional law internal market materieel strafrecht minor intellectueel eigendom ondernemingsrecht personen- en familierecht privaatrecht project consument project leefomgeving project veiligheid en justitie rechtspraktijk staatsrecht strafrecht taal: schrijfvaardigheid verbintenissenrecht
Erg aan te raden, makkelijk samenvattingen downloaden voor tijdens het leren!
Zeker de kost waard om dit uit proberen. Heel leerrijke documenten die helemaal voldoen aan je verwachtingen.
Samenvatting aanschaffen scheelt een hoop typwerk. Na bestelling direct resultaat, komt belofte na. TOP!
Goed! Documenten waren meteen te downloaden zonder gedoe.
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!
De website Knoowy zal ik zeker aanbevelen aan medestudenten . De documenten helpen je om een start te maken met je verslag als je even niet weet hoe je moet beginnen .
Als je bepaalde vakken moeilijk vindt en je er samenvattingen voor nodig hebt, moet je echt bij Knoowy zijn!
Dankzij Knoowy heb ik altijd en overal de informatie die ik nodig heb om mijn studie te halen. Met mijn samenvatting kan ik ook weer andere studenten helpen.