- samengevat uit hoorcolleges en powerpoints
- docent: Mieke Buelens
- 86 pagina's
- afbeeldingen & kleurtjes
- overzichtelijke layout
- 11 hoofdstukken/hoorcolleges
“The goal of all learning has to be to be a better human being.”
De cursus reikt denkgereedschappen aan, stelt lastige vragen, daagt uit met als uiteindelijk doel een betere professional en een beter mens te worden.
We willen de morele en spirituele intelligentie van de student stimuleren. We willen dat de student oog krijgt voor zijn fundamenteelste waarden, zijn uiteindelijke zingeving, zijn plaats in dit leven en in deze wereld. En dat hij zicht krijgt op hoe hij zijn (professioneel) leven op een betekenisvolle manier kan inrichten.
(consumenten)psychologie audio & video branding & strategy ethiek evenementen eventcommunicatie mediaproductie (grafisch) mediaproductie (video) pr & overheidscommunicatie touchpoint strategie
Een zakcentje bijverdienen en ondertussen een mooie tablet winnen met de uploadactie. Leuker kan het niet!
Handige website waar alles goed werkt! Erg tevreden. Zodra je betaald hebt ontvang je direct de samenvatting die je hebt gekocht.
Dit is een hele handige site voor als je zelf niet goed kan of geen tijd hebt om samen te vatten. Aanrader!
Goede site om samenvattingen en verslagen op te kopen.
Prettig en duidelijke website. Je kunt altijd wel een samenvatting vinden die aansluit bij wat je zoekt.
Snel en efficiënt, makkelijk zoeken en vinden van wat je nodig hebt.
Handig, leerzaam, goedkoop, snel, effectief, behulpzaam en zeer goede documenten.
Top platform.