Het bevat een samenvatting in het Nederlands van de volgende artikelen:
- Berko & Gleason (1958) - The Child's Learning of English Morphology
- Coopmans – hebben kinderen iets te eggen over taalkundige theorieën?
- Crain & Thornton – Methodological Preliminaries
- Gillis (2000) – Fonologische ontwikkeling
- Gillis&de Houwer (2000) – Methodologie van de kindertaalstudie
- Lichtman – Development Comparisons of Implicit and Explicit Language Learning
- Markman (1990) – Constraints Children Place on Word Meanings
- Pinker (1995) – Why the Child Holded the Babby Rabbits, A Case Study in Language Acquisition
- Thornton – Elicited Production H4
- Van Kampen & Wijnen – Grammaticale ontwikkeling
Dit zijn bijna alle artikelen voor het vak 'Taalontwikkeling' of 'Eerste taalontwikkeling' op UU 2016-2017
(eerste) taalontwikkeling educatieve minor instrueren en overtuigen kracht van de literatuur onderwijs in/van het nederlands taal en cognitie taal en cognitie in normale en gestoorde ontwikkeling taalsysteem en taaldiversiteit tekst en discourse vroegmoderne tijd
Aanrader! Altijd een keer proberen want dit is het nieuwe smart studeren😎
Knoowy zorgt voor overzichtelijke samenvattingen. Voor een kleine prijs krijg je een uitgebreide samenvatting. Ik zeg doen.
Handige website met duidelijke samenvattingen. Door mijn aankoop ga ik morgen mijn se halen (hopelijk🤞🏼).
Prettig en duidelijke website. Je kunt altijd wel een samenvatting vinden die aansluit bij wat je zoekt.
Op Knoowy help ik andere studenten met mijn samenvattingen. Ik help hiermee anderen en leer er zelf ook nog ontzettend veel van.
Zeker aan te raden! Je kunt direct leren en het scheelt je veel tijd! Zelf documenten uploaden, dan hoeft het je ook geen geld te kosten.
Top, handig voor al je toetsen/tentamens. Fijn in gebruik en te betalen, andere sites zijn duurder.
Fijne site. Je krijgt je aankopen direct te zien bij je aankopen.