In het bijgevoegde document vind je de samenvatting van het boek: 'Van leertheorie naar onderwijspraktijk'. Het gaat om de hoofdstukken 1 - 7. Deze hoofdstukken moeten geleerd worden voor de toets van Pedagogiek (2) op de CHE.
aardrijkskunde context van het jonge kind engels geschiedenis kennisbasis rekenen kennisbasis taal kennistoets ktok ktok2 landelijke kennisbasis taal toets natuur en techniek nederlands onderwijskunde & pedagogiek pedagogiek rekenen scriptie preventie pesten wiskunde
Een samenvatting verkopen die ik toch al heb gemaakt. Waarom niet?
Knoowy is een prettig platform voor het kopen en verkopen van aantekeningen en samenvattingen.
Heel fijn en handig dat dit er is. Ik ben niet goed in Engels en op deze manier kom ik makkelijker door de lesstof heen.
Knoowy is zeker een aanrader en het heeft mij enorm geholpen tijdens mijn examens.
Ruime keuze voor verschillende vakgebieden en studieniveaus. Knoowy is een overzichtelijke website met correcte prijzen.
Als je bepaalde vakken moeilijk vindt en je er samenvattingen voor nodig hebt, moet je echt bij Knoowy zijn!
Makkelijk zoeken naar documenten voor je studie. Er is veel aanbod.
Knoowy is een fijne website om makkelijk samenvattingen uitwisselen met anderen.