Een opdracht voor science waar we, als huisarts, een brief naar een patient moesten schrijven die de ziekte IBS had. Deze writing assignment moest worden gedaan op het Rijnlands Lyceum in Sassenheim.
Mijn naam is Max en ik zit momenteel in 5VWO (jaar 2024-2025). De afgelopen 5 jaar heb ik hoge cijfers gehaald (gemiddelde's van elke jaren zijn: 7.9, 8.6, 8.6, 8.6, 8.7), en dit is mij vooral gelukt omdat ik, elke keer, voor iedere toets een uitgebreide samenvatting gemaakt heb. En deze documenten, boordevol met kennis, wil ik graag met jullie delen!
Kijk vooral rond op mijn profiel:-) En als jullie nog vragen hebben, mail me dan vooral op het volgende e-mail-adres: [email protected]
Groetjes,
Max
Ik zou vaker de samenvattingen van Knoowy bestellen. Ten eerste bespaar je tijd. Ten tweede is leerzaam.
Zeer handig als je tijd wil besparen. Zeker aan te raden!
Duidelijk en overzichtelijk. Ik gebruik het voor samenvattingen maar ook bij het schrijven van papers.
Prettig en duidelijke website. Je kunt altijd wel een samenvatting vinden die aansluit bij wat je zoekt.
Goede site om samenvattingen en verslagen op te kopen.
Zeker kijken of er een samenvatting bij staat voor een vak waar je moeite mee hebt, het helpt echt met leren en de prijs is prima.
Het platform werkt gemakkelijk en snel.
Wanneer je ook nog een baan hebt naast je studie! Is Knoowy je beste vriend.