Samenvatting Neurofysiologie van het vak Neuro-anatomie, neurofysiologie en motorisch leren van de prof Tonoli Casja. Het vak wordt gegeven in het 1ste semester van het 2de bachelorjaar Revalidatiewetenschappen en kinesitherapie op KU Leuven. Ikzelf was geslaagd tijdens de eerste zit en behaalde een score van 14/20. Deze samenvatting bevat alle hoofdstukken van het vak. (slides + extra uitleg + handboek + belangrijke dingen die op het examen kwamen).
biomechanica bovenste lidmaat cervicale wervelkolom functionele anatomie geestelijke gezondheidszorg en geestelijke gezondheidsproblemen inleiding tot de ziekteleer kinesitherapeutisch handelen 1 moleculaire celbiologie moraalfilosofie motorisch leren neuro - anatomie neuro-anatomie, neurofysiologie en motorisch leren neurofysiologie onderzoek van de neurologische patiënt pelvische reëducatie, kinesitherapeutisch handelen 3 physical activity, physical fitness and mental health pijn respiratorische en internistische revalidatie revalidatie in de geestelijke gezondheidszorg: preventie en behandeling traumatologie&reumatologie veroudering veroudering: van senior naar patiënt wijsbegeerte ziekteleer ziekteleer onderste lidmaat
Kijk wat je op Knoowy van jouw gading kunt vinden. Als het niet een vervanging van jouw reguliere (en anderstalige) studiestof is dan zeker een heldere aanvulling daarop.
Super handig deze documenten om je te helpen op gang te komen.
Zeker de moeite waard en duidelijk genoeg zonder het boek aan te moeten schaffen.
Als een super fijne website die het makkelijk maakt om te studeren aan de hand van samenvattingen.
Veel mooie documenten voor mooie prijs verhouding, kan je een stuk verder helpen.
Knoowy is voor mij een plek waar ik makkelijk kennis kan delen met andere studenten.
Heel fijn om te kunnen kiezen uit meerdere samenvattingen. Goede kwaliteit van de samenvatting, en behulpzaam.
Ik raad Knoowy sowieso aan alle studenten aan! voor mijn toelatingstoets geschiedenis, heb ik via Knoowy een super overzichtelijke en complete samenvatting verkregen