Dit is een samenvatting van hoofdstuk 8 en 9 uit het boek \'Geschiedenis geven\'. In deze samenvatting zijn tijdvak 8 en 9 beschreven van de tien tijdvakken. Het gaat over de Franse Revolutie, de Industriële revolutie, Indië, de Eerste en Tweede wereldoorlog en de onafhankelijkheidsoorlog in Nederlands-Indië. Achter beide hoofdstukken staat een handig overzichtje met de jaartallen en belangrijke gebeurtenissen die je moet weten voor het tentamen.
Ik ben Kim van Oort, 21 en ben in 2018 afgestudeerd aan de PABO op de Haagse Hogeschool in Den Haag. Ik werk fulltime als leerkracht in groep 1/2 op een basisschool in Delft. Ik ben een actieve samenvattingen schrijfster van PABO-boeken en over geschiedenis voor de instaptoets BKT geschiedenis en voor mavo-, havo- en vwo-studenten.
aardrijkskunde coaching geschiedenis kennisbasis rekenen muziek onderwijskunde onderzoeksvaardigheden ontwikkelingspsychologie rekenen-wiskunde schoolpedagogiek schrijven taal taal begrijpend lezen (blz) taal bovenbouw taal/schrijven tekenen/handvaardigheid (kunst)
Fijne overzichtelijke website met documenten en tutoren! Scheelt mij veel werk :)
Goede samenvattingen die je een hoop tijd besparen. De kosten zijn ook erg redelijk.
Op Knoowy help ik andere studenten met mijn samenvattingen. Ik help hiermee anderen en leer er zelf ook nog ontzettend veel van.
Dankzij Knoowy heb ik altijd en overal de informatie die ik nodig heb om mijn studie te halen. Met mijn samenvatting kan ik ook weer andere studenten helpen.
Knoowy documenten kan je goed op weg helpen bij je opleiding.
Aanraden om te gebruiken, er zijn veel samenvattingen te vinden die jou tijdbesparend.
Ruime keuze voor verschillende vakgebieden en studieniveaus. Knoowy is een overzichtelijke website met correcte prijzen.
Zeer handig als je tijd wil besparen. Zeker aan te raden!