Samenvatting van het boek: Palet van de psychologie van J. Rigter (2008). Hfd 1-8 behalve hfd 7. Dit boek moet je leren voor Kind in ontwikkeling deel B
als opvoeden niet vanzelf gaat als opvoeden niet vanzelf gaat deel a als opvoeden niet vanzelf gaat deel b kind in ontwikkeling kind in ontwikkeling deel a kind in ontwikkeling deel b kinder- en jeugdpsychopathologie opgroeien in de stad opgroeien in de stad deel a opgroeien in de stad deel b opvoedrelaties opvoedrelaties onder spanning over opvoeding gesproken school en samenleving schoolpedagogiek scriptie voorbeeld pedagogiek zelfredzaamheid multi probleemgezinnen jeugdzorg activatie eigen kracht hogeschool rotterdam 2020
De samenvattingen bevallen me prima. Alles netjes geregeld op de website.
Ruime keuze voor verschillende vakgebieden en studieniveaus. Knoowy is een overzichtelijke website met correcte prijzen.
Fijn dat er zo’n website bestaat. Ik gebruik Knoowy voor mijn zelfstudie.
Ik gebruik graag samenvattingen en oefenexamens om me extra goed voor te bereiden op examens.
Maak het jezelf een beetje makkelijker. Knoowy is snel en effectief. Zeer gebruiksvriendelijk.
Ideale site! Handig als je weinig tijd hebt om een samenvatting te maken. Je kunt gelijk met leren beginnen.
Handig, leerzaam, goedkoop, snel, effectief, behulpzaam en zeer goede documenten.
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!