In dit document is een samenvatting gegeven van het gehele boek "Het zuur-base-evenwicht" van H. Delwig en M. Nijsten. Dit boek wordt voornamelijk gebruikt tijdens de BAZ-opleiding en de vervolgopleiding tot intensive care verpleegkundige. Deze samenvatting heeft mijzelf en medestudenten geholpen met het maken van de toets en tijdens de opleiding.
(hoogcomplexe) beademing advanced life support (als) beademing elektrocardiografie epa mk-fo-1 epa mk-obs-1 epa mk-obs-2 epa mk-obs-3 epa mk-obs-4 epa mk-obs-6 het zuur-base-evenwicht shock, hemodynamiek, sepsis & law of eight shock, law of eight zuurstoftoediening & handbeademing
Samenvatting aanschaffen scheelt een hoop typwerk. Na bestelling direct resultaat, komt belofte na. TOP!
Fijn dat er zo’n website bestaat. Ik gebruik Knoowy voor mijn zelfstudie.
Ik maak vaak aantekeningen tijdens colleges of vind het fijn om samenvattingen te maken van boeken. Aangezien ik deze toch al maak kan ik ze net zo goed verkopen via Knoowy om het zo voor andere studenten makkelijker te maken en er wat geld aan te verdienen.
Knoowy is makkelijk te gebruiken je kunt veel documenten vinden voor een kleine prijs.
Knoowy heeft me geholpen om in de kortst mogelijke tijd effectief te leren.
Goed website! Staat heel veel extra's op in vergelijking met soortgelijke sites.
Via Knoowy kan ik studenten helpen met mijn samenvattingen. Het werkt gemakkelijk, snel en het is fijn anderen te kunnen helpen.
De samenvattingen bevallen me prima. Alles netjes geregeld op de website.