Dit is een samenvatting van huid en handhygiëne in het 1ste jaar vroedkunde module 1 (Artevelde hogeschool). De lessen zijn gegeven in het jaar 2022-2023.
anatomie ethiek fysiologie module 1 module 13: vroedvrouw in de gespecialiseerde zorg module 17: gespecialiseerde en toegepaste farmacologie module 2 module 3 module 4 module 6 module 7 module 8 module 9 psychologie recht voor verpleegkundigen en vroedvrouwen verloskundige methodiek vroedvrouw als profesionele begeleider
Het is de moeite waard om via knoowy samenvattingen op te zoeken voor je lesmethoden.
Dit is een hele handige site voor als je zelf niet goed kan of geen tijd hebt om samen te vatten. Aanrader!
Een samenvatting verkopen die ik toch al heb gemaakt. Waarom niet?
Prima en overzichtelijke website. Het aanbod is voor mij ruim voldoende.
Handige website voor examenvragen, samenvattingen, enz. . De website geeft een duidelijk overzicht van de verschillende keuzes die je hebt.
Ik voorzie mijn samenvattingen tijdens het studeren altijd van een extra mooie opmaak, zodat ik ze later op Knoowy kan verkopen.
De samenvattingen zijn zeer leerzaam tijdens leren van je tentamen.
Het is heel handig als je te laat bent begonnen met leren 😁👌.