Een samenvatting (begrippen) van het boek De bestuurlijke kaart van Nederland.
Ik ben Maurice Mazenier, geboren op 29 augustus 1992 en ik ben 23 jaar oud. Ik ben geboren, getogen en nog steeds woonachtig in Oldenzaal.
Afgelopen zomer ben ik gestart met de HBO opleiding Journalistiek op het Windesheim Het is mijn droom om later sportjournalist of politiek verslaggever te worden.
Mijn hobby’s zijn voetballen, darten, tv kijken, boeken lezen (ik ben dol op biografieën en interessante voetbalboeken), FIFA spelen en chillen met kameraden. Daarnaast ben ik een groot FC Twente-fan en voetballiefhebber.
communicatiewetenschap communicatiewetenschap en onderzoek communicatiewetenschap: publieksonderzoek en publieksgerichtheid economie economie in het nieuws journalistiek media & religie onderzoek online sociaal mediaplan politiek politiek: politiek en samenleving in het nederland van de twintigste eeuw politiek: politiek in europese context politiek: rechtsstaat en democratie sco sociaal-culturele ontwikkelingen sociale-culturele ontwikkelingen: de nederlandse situatie sociale-culturele ontwikkelingen: media en religie zorg
Zeker de moeite waard! Ik ga nog op zoek naar meer bruikbare samenvattingen. Erg gebruiksvriendelijke site!
Fijne site. Je krijgt je aankopen direct te zien bij je aankopen.
Prima. Handig dat je samenvattingen van anderen kan gebruiken die je kunnen helpen bij het leren van een proef.
Goed website! Staat heel veel extra's op in vergelijking met soortgelijke sites.
Het is de moeite waard om via knoowy samenvattingen op te zoeken voor je lesmethoden.
Een samenvatting verkopen die ik toch al heb gemaakt. Waarom niet?
Knoowy zorgt er voor dat je toch een goede samenvatting hebt voor toetsen als je zelf niet goed bent in samenvatten. Een voordeel is ook dat je soms een samenvatting van het hele boek kunt kopen.
Heel fijn om te kunnen kiezen uit meerdere samenvattingen. Goede kwaliteit van de samenvatting, en behulpzaam.