This is chapter six of Techniques in Teaching Vocabulary, by Virginia French Allen. It’s one page long and has some additional questions that help you understand the chapter.
Je kan er veel documenten vinden die je nodig hebt voor je studie, zoals samenvattingen. Dit scheelt veel tijd en het kost maar weinig geld.
Knoowy is voor mij een middel om gemakkelijk en snel verslagen en samenvattingen te vinden en lezen, iets wat voor mij als dyslect veel tijd bespaard!
Het is heel makkelijk om een samenvatting te kopen en je krijgt hem meteen.
Het platform werkt gemakkelijk en snel.
Overzichtelijk en handige website in gebruik. Voor thematisch onderwijs zeker een aanvulling.
Knoowy is een geweldig platform om mijn lesmateriaal te promoten en te verkopen. De nieuwe mogelijkheid om bestanden te bundelen vind ik een aanwinst.
Dit is een hele handige site voor als je zelf niet goed kan of geen tijd hebt om samen te vatten. Aanrader!
Een zakcentje bijverdienen en ondertussen een mooie tablet winnen met de uploadactie. Leuker kan het niet!