Dit examen is geschreven over een moment van 1 op 1 begeleiding met een bewoonster uit een verzorgingstehuis. Mevrouw die ik begeleidt heb leed aan dementie en had daarbij gedragsproblemen. Waardoor mevrouw door middel van omgangsadviezen en crisisontwikkelingsmodel begeleid werd door alle medewerkers. Hiervan heb ik 1 contact moment met mevrouw uitgeschreven en onderbouwt hoe ik signalen erken en hoe ik de omgangsadviezen en crisisontwikkelingsmodel hierbij toepas.
stelt de verpleegkundige diagnose en stelt het individuele plan van de zorgvrager op (b1-k1-w2) verpleegplan verpleegkundige
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!
Ik gebruik jullie website nu al een tijdje en de studiehulp en samenvattingen zijn heel handig!
Knoowy is zeker een aanrader en het heeft mij enorm geholpen tijdens mijn examens.
Heel goed. Je kan heel veel samenvattingen vinden die helpen bij het leren.
De samenvattingen bevallen me prima. Alles netjes geregeld op de website.
Ik verkoop documenten zodat ik anderen kan helpen bij hun studie. En ik verdien er zelf ook nog iets aan!
Knoowy is een fijne website om medestudenten te helpen met samenvattingen, aantekeningen en voorbeeld verslagen.
Erg handig dat je samenvatting kan vinden van bijna elk boek, heeft mij erg geholpen met het leren voor het tentamen!