Dit is het beroepsproduct van Rekenen van thema 5 van PABO 2. Deze is behaald. Hier is een lesvoorbereiding in te vinden, maar ook een hele uitwerken van criteria's en literatuur.
Ik ben afgestudeerd aan De Nieuwste PABO te Sittard. Ik werk 5 dagen in het basisonderwijs, maar heb zeker nog tijd in de avonden en weekende om jou te helpen met verslagen en dergelijke.
aardrijkskunde communicatie drama engels geschiedenis geschiedenis - orintatie op jezelf en de wereld levensbeschouwing menswetenschappen muziek nederlands nederlands basiskennis nederlands kennisbasis nederlands vakdidactiek onderzoek ontwikkelend onderwijs orintatie op jezelf en de wereld (ojw) pedagogiek, psychologie, onderwijskunde rekenen rekenen en wiskunde rekenen kennisbasis rekenen vakdidactiek rekenen wiskunde rekenen-wiskunde in de praktijk, kerninzichten fasekennistoets kwartaal 1-2 taal voorbeeld scriptie fontys vergroten zelfstandigheid leerlingen groep 6/7 op de basisschool. kind en educatie. geslaagd 2020
Handig als je niet veel tijd hebt en je toch basisprincipes wilt meepikken van een boek!
Ruime keuze voor verschillende vakgebieden en studieniveaus. Knoowy is een overzichtelijke website met correcte prijzen.
Heel fijn dat deze website je studieloopbaan een beetje verlicht!
Knoowy ziet er goed uit en is handig in de voorbereiding voor je studie.
Knoowy is voor mij een plek waar ik makkelijk kennis kan delen met andere studenten.
Ik ben altijd erg blij met de samenvattingen van Knoowy.
Makkelijk en zonder gedoe! Veel aanbod door veel verschillende aanbieders. Het sluit allemaal goed aan op de lesmethodes!
Aanraden om te gebruiken, er zijn veel samenvattingen te vinden die jou tijdbesparend.