Dit is een onderzoek van gedragsverandering. Dit is een kort onderzoek, gemaakt voor mijn minorpedagogiek. Hier is een geheel onderzoek weergegeven met literatuur en praktijk erin beschreven.
Ik ben afgestudeerd aan De Nieuwste PABO te Sittard. Ik werk 5 dagen in het basisonderwijs, maar heb zeker nog tijd in de avonden en weekende om jou te helpen met verslagen en dergelijke.
aardrijkskunde communicatie drama engels geschiedenis geschiedenis - orintatie op jezelf en de wereld levensbeschouwing menswetenschappen muziek nederlands nederlands basiskennis nederlands kennisbasis nederlands vakdidactiek onderzoek ontwikkelend onderwijs orintatie op jezelf en de wereld (ojw) pedagogiek, psychologie, onderwijskunde rekenen rekenen en wiskunde rekenen kennisbasis rekenen vakdidactiek rekenen wiskunde rekenen-wiskunde in de praktijk, kerninzichten fasekennistoets kwartaal 1-2 taal voorbeeld scriptie fontys vergroten zelfstandigheid leerlingen groep 6/7 op de basisschool. kind en educatie. geslaagd 2020
Knoowy is een handige site, waar je gemakkelijk tegoed kan opwaarderen. Daardoor kan je snel een samenvatting downloaden.
Aanrader! Altijd een keer proberen want dit is het nieuwe smart studeren😎
Knoowy is een hele goede website voor studenten.
Makkelijk en zonder gedoe! Veel aanbod door veel verschillende aanbieders. Het sluit allemaal goed aan op de lesmethodes!
Website die makkelijk te hanteren is en gebruiksvriendelijk is. Zowel zoeken als kopen van een document is heel makkelijk.
Het platform werkt gemakkelijk en snel.
Fijn dat andere studenten samenvattingen verkopen die ik kan gebruiken voor mijn studie. Op Knoowy vind je goede hulp voor je studie.
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!