Dynamiek van het menselijk bindweefsel compleet samengevat. Het betreft de 4e druk door J.J. de Morree. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Ondernemen met zorg compleet samengevat. Het betreft de 1e druk door K. Schermer en D. de Bie. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Bouwstenen voor personeelsmanagement in de zorg 3 Nieuwe vormen van organiseren en leidinggeven compleet samengevat. Het betreft de 2e druk door J. Pool en J.K. van Dijk. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op ...
Kwaliteit en beheer compleet samengevat. Het betreft de 4e druk door J.Th. Kedzierski en M. Vlemmix. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Het woord aan de verbeelding compleet samengevat. Het betreft de 1e druk door J. van Rosmalen en M. van Bommel. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Probleemoplossing in organisaties compleet samengevat. Het betreft de 3e druk door B. Kapteyn. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Verkoop en verdien aan je studiedocumenten. Upload vandaag je samenvatting en help de vele studenten die dagelijks zoeken naar jouw documenten. Gebruikers hebben al meer dan €315.000,00 verdiend.
Document uploadenCliënten met een psychiatrische diagnose compleet samengevat. Het betreft de 1e druk door Frans Brinkman. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Interculturele communicatie compleet samengevat. Het betreft de 2e druk door David Pinto. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Het doel compleet samengevat. Het betreft de 12e druk door F.A. Atema, E.M. Goldratt, G. Engel en J. Cox. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Europees recht in kort bestek compleet samengevat. Het betreft de 6e druk door R.H. Lauwaars en C.W.A. Timmermans. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Overzicht ondernemingsrecht compleet samengevat. Het betreft de 5e druk door P.M. Storm en S.M. van Steenbergen. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Hoofdstukken uit de Europese codificatiegeschiedenis compleet samengevat. Het betreft de 3e druk door J.H.A. Lokin en W.J. Zwalve. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Account management in de praktijk compleet samengevat. Het betreft de 1e druk door G.J. Verra. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Emotionele intelligentie compleet samengevat. Het betreft de 28e druk door D. Goleman, M. Westbroek en Daniel Goleman. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
De verbeelding van het denken compleet samengevat. Het betreft de 6e druk door E. Petersma, J. Bor en J. Kingma. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Interculturalisatie compleet samengevat. Het betreft de 1e druk door L. Rooijendijk, J.H. Sommer en J. de Ruijter. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Coachen naar eigenheid compleet samengevat. Het betreft de 1e druk door C. Brouwer. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Overdracht en tegenoverdracht compleet samengevat. Het betreft de 1e druk door F. van Delft. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Integraal personeelsmanagement compleet samengevat. Het betreft de 10e druk door J.L. Noomen, J. de Ruijter en M. Janssen. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Omgaan met diversiteit compleet samengevat. Het betreft de 2e druk door L. Schuringa en J. de Ruijter. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.