Samenvatting van het vak "algemene en bijzondere pedagogiek" gegeven door E. Vanmuysen. Vertrokken vanuit cursus, aangevuld met powerpoint - notities - teksten.
Samenvatting van het vak "Stem: Diagnostiek" (fase 1) Powerpoints met eigen notities + cursus
International Law course: Complete summary of the lectures Chapters: 1-4 Fundamental rights International Private Law United Nations World Trade Organization
Financial Accounting Course: Complete Summary of answers to all the quick checks and quizzes in the book. These are used in the Financial Accounting exam.
Principles of Marketing Course: Complete Summary of the lectures. Chapters: 1-2-3-4-5-7-8-9-10-15-16
Dit is een samenvatting van algemene en bijzondere pedagogiek: powerpoints, notities en cursus. Academiejaar 2018-2019.
Verkoop en verdien aan je studiedocumenten. Upload vandaag je samenvatting en help de vele studenten die dagelijks zoeken naar jouw documenten. Gebruikers hebben al meer dan €315.000,00 verdiend.
Document uploadenSamenvatting powerpoint presentaties en notities van het OPO psychopathologie m.i.v. inleiding in de genetica
Samenvatting van Powerpoint presentatie hoorcolleges, notities, cursustekst en artikels van pedagogiek.
samenvatting van de hoorcolleges van mondelinge taal 2 (fase 2)
samenvatting van algemene pedagogiek. op basis van Powerpoints en extra notities
Dit document bevat alle onderdelen met omschrijving ervan uit de symptomatologie die aan bod kwamen tijdens de lessen klinische neuropsychologie. Het is een zeer handig overzicht dat je kan gebruiken tijdens het open boek examen.
Dit document bevat per bladzijde één (overzichtelijk) opgeloste vraag over de inleidende hoofdstukken, waarvan er minstens twee terugkomen op het examen. Ook beschikbaar op STUVIA.
Principles of marketing summary given by Paul Nchu Ngang in IBS1. I Had 16/20 on the exam. Good luck.
Dit is een samenvatting van het boek 'Naar een herstelondersteunende verslavingszorg: praktijk en beleid' van Wouter Vanderplasschen en Freya Vander Laenen. Dit boek is te kennen voor het vak Middelenmisbruik: preventie en behandeling in de 1ste master Ort...
Samenvatting van de volledige theorie-cursus bedrijfseconomie uit het eerste jaar KMO-management op de Karel de Grote-Hogeschool.
Samenvatting met alle berekening-schema's en formules om de te kennen oefeningen te kunnen oplossen.
Volledige samenvatting van de cursus 'financieel management'. (geslaagd in eerste zit)
Volledige samenvatting van het boek 'Inleiding tot het recht'. (geslaagd in eerste zit)
Samenvatting van de volledige boek 'praktisch sociaal recht' (incl. arbeidsrecht EN sociaal zekerheidsrecht) (geslaagd in eerste zit)
Samenvatting van de volledige cursus 'Strategisch management' van het 2e jaar KMO-management.