Deze samenvatting is bedoeld voor 5de jaars uit de richting humane wetenschappen. Deze samenvatting bevat thema 1 hoofdstuk 1 en gaat over massacommunicatie. De samenvatting telt 10 paginas, als je deze hebt geleerd kun je het hele hoofdstuk. Ik heb hie...
Thema kosmografie, geologie, ruimtelijke ordening (niet volledig) Voor mij was dit alle leerstof die ik moest kennen in het 5de middelbaar. Er zijn ook fotos en tekeningen toegevoegd om het duidelijker te maken.
eigen gemaakte samenvatting van het vak Internationale marketing 3 met als afstudeerrichting marketing
eigen gemaakte samenvatting van het vak Internationale marketing 3 met als afstudeerrichting Marketing
eigen gemaakte samenvatting van het vak Verkoopmanagement met als afstudeerrichting Marketing
eigen gemaakte samenvatting van het vak retail, non-profit en sociale marketing
Verkoop en verdien aan je studiedocumenten. Upload vandaag je samenvatting en help de vele studenten die dagelijks zoeken naar jouw documenten. Gebruikers hebben al meer dan €315.000,00 verdiend.
Document uploadeneigen gemaakte samenvatting van het vak marktonderzoek en analyse 2 met als afstudeerrichting Marketing
eigen gemaakte samenvatting van het vak marketingplanning & strategie met als afstudeerrichting Marketing
Eigen gemaakte samenvatting van het vak Consumentengedrag met als afstudeerrichting Marketing
Het is een samenvatting voor het 2de jaar verpleegkunde aan de Artevelde hogeschool in Gent. Het onderdeel is van Verpleegkundig redeneren en handelen verdiepend 1, leerpad A, Ethiek.
Het is een samenvatting voor het 2de jaar verpleegkunde aan de Artevelde hogeschool in Gent. Het onderdeel is van Verpleegkundig redeneren en handelen verdiepend 2, leerpad C, pathologie en farmacologie, orthopedie.
Het is een samenvatting voor het 2de jaar verpleegkunde aan de Artevelde hogeschool in Gent. Het onderdeel is van Verpleegkundig redeneren en handelen verdiepend 2, leerpad C, pathologie en farmacologie, gastro-enterologie.
Het is een samenvatting voor het 2de jaar verpleegkunde aan de Artevelde hogeschool in Gent. Het onderdeel is van Verpleegkundig redeneren en handelen verdiepend 2, leerpad B, pre- en postoperatieve zorg
Het is een samenvatting voor het 2de jaar verpleegkunde aan de Artevelde hogeschool in Gent. Het onderdeel is van Verpleegkundig redeneren en handelen verdiepend 2, leerpad B, pathologie en farmacologie, basisbegrippen.
Het is een samenvatting voor het 2de jaar verpleegkunde aan de Artevelde hogeschool in Gent. Het onderdeel is van Verpleegkundig redeneren en handelen verdiepend 2, leerpad B, Infuustherapie.
Het is een samenvatting voor het 2de jaar verpleegkunde aan de Artevelde hogeschool in Gent. Het onderdeel is van Verpleegkundig redeneren en handelen verdiepend 2, leerpad A, wondzorg.
Het is een samenvatting voor het 2de jaar verpleegkunde aan de Artevelde hogeschool in Gent. Het onderdeel is van Verpleegkundig redeneren en handelen verdiepend 2, leerpad A, Inleiding pediatrie.
Het is een samenvatting voor het 2de jaar verpleegkunde aan de Artevelde hogeschool in Gent. Het onderdeel is van Verpleegkundig redeneren en handelen verdiepend 1, leerpad C, Ulcus Cruris.
Het is een samenvatting voor het 2de jaar verpleegkunde aan de Artevelde hogeschool in Gent. Het onderdeel is van Verpleegkundig redeneren en handelen verdiepend 1, leerpad C, technieken bloedafname.
Het is een samenvatting voor het 2de jaar verpleegkunde aan de Artevelde hogeschool in Gent. Het onderdeel is van Verpleegkundig redeneren en handelen verdiepend 1, leerpad C, dieetleer cardiologie.