Nederlands taal spelling maatschappijwetenschappen Alle vakken waarbij een Nederlandse tekst moet worden nagekeken
Ik ben afgestudeerd aan de pabo (HBO) en heb een natuurlijke aanleg om Nederlands vloeiend te spreken. Ik doe nu een tweede HBO studie. Mijn woordenschat is erg ruim, ik heb gevoel voor taal en beheers de Nederlandse grammatica inclusief D's en T's volledig. Zodra ik jouw tekst binnen heb zal ik deze zo snel mogelijk nakijken en van feedback voorzien. Geen tekst of verslag is mij te moeilijk, want ik lees vlot en verslind in mijn vrije tijd veel stugge boeken. En ik help je graag, want ik weet hoe lastig het is om mensen te vinden die zin hebben om je verslag op taal- en spellingsfouten na te kijken!
Ik heb het verslag bijna altijd binnen 24 uur nagekeken, dus stuur me vooral een berichtje!
Nederlands
Knoowy helpt mij bij mijn studie. Ik leer effectiever. Daardoor zijn mijn punten hoger en houd ik tijd over voor een drankje met mijn studiegenoten.
De studiehulp beviel me prima. Alles netjes geregeld op de website.
Ik ben tevreden over de tutor die mijn verslag heeft nagekeken.
Studiehulp werkt gemakkelijk en snel.
Prima platform voor iedere student.
Via Knoowy kan ik andere studenten helpen met hun huiswerk/studieopdrachten, het nakijken van verslagen en/of het plannen van hun studie. Naast dat ik hiermee anderen kan helpen, leer ik er zelf ook nog ontzettend veel van.
Knoowy bevalt prima. Met behulp van jullie heb ik bijna mijn scriptie afgemaakt.
Ik heb inmiddels aardig wat studenten geholpen met het verbeteren van hun verslagen. Leuk om te doen en fijn dat ik er anderen mee verder kan helpen! Daarnaast leer ik er zelf ook van, door scripties over allerlei onderwerpen te lezen.
Snelle reactie en fijne feedback!
Snel en kwaliteit, dat is hoe ik het werk can Gabriella kan omschrijven.