Nederlands Geschiedenis Godsdienst Kunst Levensbeschouwing Maatschappijleer Aardrijkskunde Engels Duits CKV
Ik zit momenteel in mijn examenjaar van Vwo. Hiervoor heb ik de Havo al afgerond. Hiermee heb ik veel ervaring met verschillende niveaus op de middelbare school. De dingen die ik in de afgelopen zeven jaar op Havo en Vwo heb geleerd, wil ik graag gebruiken om anderen te helpen. Mijn interesses liggen op het gebied van geschiedenis, kunst, aardrijkskunde en talen. Als schrijver is dat laatste mijn grote passie.
Taalvaardig kunstzinnig creatief
Nederlands English Deutsch
Via Knoowy kan ik wanneer het mij uitkomt studiehulp bieden aan studenten met hulpvragen. Het werkt gemakkelijk, snel en het is fijn anderen te kunnen helpen.
De website is compact en goed gerubriceerd, dus overzichtelijk.
Ik help studenten met het leren van de Spaanse taal. Het is voor mij een leuke manier om wat bij te verdienen en bovendien fijn om wat voor anderen te kunnen betekenen!
Ik vind het een hele fijne website, het heeft mij goed geholpen met leren.
Prettige site om studenten te helpen met het nakijken van verslagen en het helpen met maken van opdrachten. De communicatie gaat gemakkelijk en wanneer mensen een oproep doen zijn ze goed zichtbaar om op te reageren.
De studiehulp beviel me prima. Alles netjes geregeld op de website.
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!
Aanrader! Altijd een keer proberen want dit is het nieuwe smart studeren😎