Ik heb mijn International Baccalaureate (IB) afgerond en heb dus erg veel ervaring met het schrijven van essays en analyses. Mijn engels is op niveau waardoor ik met gemak de meeste fouten uit je werk zal kunnen halen, wat natuurlijk bevordelijk is voor je punt. Vaak lees je over je eigen fouten heen, waardoor een extra check zeker de moeite waard kan zijn. Ik kan ook checken op de structuur van je essay, en hoe je deze zou kunnen verbeteren.
Uitleggen samenwerken ondersteunen
Nederlands English
Tijdens mijn studietijd heeft Knoowy altijd goed geholpen om extra steun te krijgen voor mijn opleiding. Nu help ik andere studenten.
Prima platform voor iedere student.
Heldere website, goede zoekoptie en vrij volledig.
Ik heb mijn scriptie laten nalezen door een student die ik via Knoowy heb gevonden.
Ik word vaak gevraagd om iets te doen voor studenten: het nakijken van verslagen, hulp bij huiswerkopdrachten. Iedere opdracht is tot nu toe goed afgerond. Ik ben tevreden over de website.
Ik ben super goed geholpen met mijn verslag! Veel informatie en goede uitleg.
Knoowy is een handige website met een ruim aanbod. Alles is duidelijk en goed te vinden.
Knoowy moet je zeker gebruiken want dit gaat je in je voordeel werken met je planning.